Kompozytowe Skateparki

- technologia na zewnątrz

- technologia wewnątrz

- wizualizacje

- realizacje

Betonowe Skateparki

- technologia

- wizualizacje

- realizacje

Prace betoniarskie

- torkretowanie

- pompowanie betonu

- posadzki przemysłowe

 

 

ZADASZONE SKATEPARKI

Lokalizacja drewnianych skateparków pod dachem umożliwia wykonanie ich w nieco innej technologii niż na zewnątrz. Nie jest konieczne zabezpieczanie wszystkich elementów przed czynnikami atmosferycznymi, przez co ich konstrukcja i nawierzchnia różni się od tych na zewnątrz.

- Nawierzchnia jezdna wykonywana jest ze sklejki wodoodpornej o zróżnicowanych grubościach 18mm, 9+9mm, 12+6mm, 9+6mm. Zależy to od wielkości, stopnia skomplikowania przeszkód oraz specyfiki miejsca. Najczęściej stosujemy nawierzchnię o grubości 18mm.
(istnieje możliwość zastosowania górnej warstwy z maty stosowanej w wersji PLUS)
- Konstrukcja wykonana jest najczęściej ze sklejki wodoodpornej o grubościach 18mm i 24mm. Żebra nośne wykonane z drewna impregnowanego o przekroju dostosowanym do działających obciążeń.
- Elementy stalowe takie jak blachy najazdowe, copingi, wykończenia przeszkód, poręcze, balustrady zabezpieczone są specjalistycznymi powłokami lakierniczymi.
- Śruby i wkręty używane do produkcji to najwyższej jakości wyroby zabezpieczone antykorozyjnie.

Nasze Skateparki wykonane są według normy PN-EN 14974 „Urządzenia dla użytkowników sprzętu rolkowego - Wymagania bezpieczeństwa i metody badań”. Gwarantuje to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

Każdy wykonany przez nas skatepark posiada orzeczenie techniczne wydane przez niezależną instytucje.